KreuCelebrity

Ka qenë e lidhur me Drake; flet Camila Cabello!

Ka qenë e lidhur me Drake; flet Camila Cabello!

Këngëtarja e “Señorita”, 27 vjeçe, Camila Cabello ka reaguar së fundmi ndaj aludimeve nëse ka qenë ndonjëherë në lidhje me Drake. Ajo ka folur në “Call Her Daddy”dhe ka treguar se ajo shkoi në Turks and Caicos me reperin, për “punë” përpara se të shkelte syrin dhe të pinte një gllënjkë verë.

“Pra, ishin pushime plus më shumë,” pranoi ajo më pas përpara se të shtonte, “Unë e dua atë njeri. E dashuroj atë.. Ne të gjithë e duam atë”. Kur u pyet për thashethemet për romancë, ish-anëtarja e Fifth Harmony nuk pranoi të konfirmonte. “A kam pasur ndonjëherë çfarë? Si, një bashkëpunim i bukur, artistik me të? Mund të kem ose jo”, tha ajo.

Ka qenë e lidhur me Drake; flet Camila Cabello!

Cabello më pas dha një pasqyrë të mëtejshme se si ajo dhe Drake përfunduan në një pushim së bashku, duke këmbëngulur që para së gjithash ajo e konsideronte atë “një udhëtim miqsh”.

Këngëtarja e “Havana”, e cila do të publikojë së shpejti një tjetër album solo, tha se ajo kishte dëgjuar reperin “One Dance” gjatë gjithë procesit të saj të shkrimit dhe mendonte se ai do ta shijonte vërtet muzikën e saj të re.\

Camila tha se ajo i dërgoi Drake një DM me dëshirë, duke i thënë se nëse do “dëshironte të luante” albumin e saj për të dhe kështu përfunduan në një udhëtim së bashku. “Ne u shoqëruam, i luajta atij albumin tim, atij i pëlqeu – dhe isha shumë e emocionuar”,  tha këngëtarja e “Worth It”. “Ishte gjithashtu një moment kaq surreal edhe për mua që të luaja këngët e mia për Drake. … Është një ëndërr.”

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF