KreuCelebrity

Kiara Tito tregon arsyen përse e hoqi Luizin nga rrjetet social dhe fshiu çdo foto!

Kiara Tito tregon arsyen përse e hoqi Luizin nga rrjetet social dhe fshiu

Aludime të shumta u shfaqën ne rrjet ditën e sotme për një ndarje te Kiares dhe Luizit. Ndjekesit vune re se moderatorja e hoqi nga Instagram-i bashkëshortin dhe fshiu cdo foto me të. Kaq u desh qe thashethemet se dyshja janë në krizë dhe madje janë ndarë, " të merrnin dhenë"!

 Luizi sakaq vijon ta ndjekë Kiarën në Instagram, ku hyri “live” per te treguar se ky ka qene një rreng i partneres, pre të cilit, ka rënë edhe ai vetë.

Kiara: Kërkoj ndjesë për ata që janë shqetësuar se unë e di që ka disa që na doni shumë. Po e bëra se thoni ju jo Kiara nuk është stratege jo po se Kiara kështu-ashtu ja shikojeni Kiarën.

Luizi: Akoma se kam marr veten po pi cigare në ballkon, nejse ishte e bukur e hëngra.

Kiara: Së shpejti do të keni edhe videon e reagimit të Luizit.

Kiara Tito tregon arsyen përse e hoqi Luizin nga rrjetet social dhe fshiu

      

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF