KreuCelebrity

Klea Huta sërish shtatzënë? Fotoja që ngriti dyshimet!

Klea Huta sërish shtatzënë? Fotoja që ngriti dyshimet!

Njihen si një nga çiftet më te admiruar të ‘showbiz-it’ shqiptar: Elgit Doda dhe Klea Huta janë prindër të një djali me të cilin ndajnë shpesh me ndjekesit në rrjetet sociale nga jeta e tyre.

Klea Huta sërish shtatzënë? Fotoja që ngriti dyshimet!

Se fundi, postuan dhe foto nga premiera e filmit ‘5 Here Jo’ ku u shfaqën tepër elegantë të veshur te dy në të zeza. 

Klea Huta sërish shtatzënë? Fotoja që ngriti dyshimet!Por ajo çfarë u vu re në një prej shumë videove që po qarkullojnë nga eventi, ishin pamjet e çiftit kur fotografohen në tapetin e kuq teksa sytë mbeten ishin tek barku paksa i rrumbullakosur i Kleas. Kaq mjaftoi qe te lindnin menjehere dyshime se dyshja do të bëhen sërish prindër.

Por ajo çfarë u vu re në një prej shumë videove që po qarkullojnë nga eventi, jane pamjet e çiftit teksa fotografohen në tapetin e kuq  dhe sytë ishin tek barku paksa i rrumbullakosur i Kleas, duke ngritur dyshimet se dyshja do të bëhen sërish prindër.

Klea Huta sërish shtatzënë? Fotoja që ngriti dyshimet!

Nga moderatorja vete dhe artisti nuk ka asnje reagim, ndaj mbetet per tu pare nese ka ndonje te vertete pas ketyre thashethemeve.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF