KreuCelebrity

Lana Del Rey dhe Quavo në një romancë së bashku?

Lana Del Rey dhe Quavo në një romancë së bashku?

Këngëtarja e njohur Lana Del Rey thuhet është në një lidhje me reperin e njohur Quavo. Ata u panë bashkë në festën e Grammy në Los Angeles. Lana mbërriti me reperin Quavo gjë që shkaktoi mediat aludojnë për një romancë të mundshme mes tyre.

Del Rey është nominuar për pesë çmime GRAMMY, duke përfshirë albumin e vitit për Did You Knoë That There's a Tunnel Under Ocean Blvd dhe Kënga e Vitit për "A&W".

Lana Del Rey dhe Quavo në një romancë së bashku?

Këngëtarja 38-vjeçare veshi një fustan të zi të gjatë, të cilin e kishte veshur edhe në festën e Clive Davis para GRAMMY në The Beverly Hilton në Los Angeles, Kaliforni.

Lana Del Rey dhe Quavo në një romancë së bashku?

Para disa kohëve Lana del Rey i dha fund romancës me muzikantin Evan Winiker. 38-vjeçarja tha se Evan kishte një problem të egos që shkaktoi prishjen e marrëdhënies së tyre.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF