KreuCelebrity

Ledion Liço i zuri vendin në BBV, Arbana habit me veprimin e fundit!

Ledion Liço i zuri vendin në BBV, Arbana habit me veprimin e fundit!

Pas hamendësimesh disa javore, në fund u mësua se edicioni i tretë i ‘Big Brother Vip’ përgatitet të nisë të shtunën e 13 janarit. Gjasat janë të mëdha që programi i njohur këtë radhë të mos prezantohet nga Arbana Osmani, emri i të cilës është njehsuar praktikisht me prezantimin e këtij formati, por nga Ledion Liço, i cili ka pasur edhe ai gjithashtu eksperiencë me moderimin e BBV.

Ledion Liço i zuri vendin në BBV, Arbana habit me veprimin e fundit!

Shumëkush mund të mendonte se kjo është arsye mjaftueshëm për hatërmbetje nga ana e Arbanës. Por duket se nuk është ky rasti. Edhe pse nuk ka pasur një reagim zyrtar të moderatorëve, ajo që dihet është se pak ditë më parë Ledioni u bë aktiv edhe faqen e tij zyrtare në Instagram.

Ledion Liço i zuri vendin në BBV, Arbana habit me veprimin e fundit!

Së fundmi ai ka postuar një foto ku shfaqet pranë partneres së tij, Sara Hoxhës dhe komenti që tërhoqi vëmendjen ishte ai i Arbana Osmanit, dy ikona me zemra, që u interpretuan si “bekim” për nisjen e Big Brother Vip.

Ledion Liço i zuri vendin në BBV, Arbana habit me veprimin e fundit!

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF