KreuCelebrity

Leonardo Di Caprio mungoi në Oscars 2024; zbulohet arsyeja!

Leonardo Di Caprio mungoi në Oscars 2024; zbulohet arsyeja!

Aktori 49-vjeçar Leonardo DiCaprio nuk u nominua këtë vit për punën e tij në “Killers of the Floëer Moon”, megjithatë, filmi mori 10 nominime, duke përfshirë filmin më të mirë.

Leonardo Di Caprio mungoi në Oscars 2024; zbulohet arsyeja!

Është traditë që aktorët kryesorë në filmat e nominuar të marrin pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Oscars”, por DiCaprio nuk mori pjesë dhe për këtë mesa duket ka një arsye.

Një burim shpjegoi për E! News që Leonardo u detyrua të anashkalonte pjesëmarrjen e tij pasi ndodhej në xhirimet e filmit të ri “Paul Thomas Anderson”.

Nuk dimë ende shumë për filmin, por thuhet se do të zhvillohet në kohën moderne. Një buxhet i vlerësuar për filmin është rreth 100 milionë dollarë.

Kujtojmë që Leonardo DiCaprio fitoi Oscarin e tij të parë në vitin 2016.

Leonardo Di Caprio mungoi në Oscars 2024; zbulohet arsyeja!

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF