KreuCelebrity

Linda Halimi tregon si e bëri Jennifer Lopez që t`i kërkonte falje publikisht!

 

Linda Halimi tregon si e bëri Jennifer Lopez që t`i kërkonte

Banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Linda Halimi, rrëfeu se fundmi një episod që thotë t’i ketë ndodhur në të kaluarën me këngëtaren e famshme, Jennifer Lopez. Ajo tregoi për një performancë që ka mbajtur në ShBA, për të cilën tha se “ishte trajtuar si VIP, një trajtim vertet i veçantë”.

Por këngëtarja nga Vitia tha mes tjerash se Lopez është detyruar t’i kërkojë falje publike. “Jennifer Lopezit iu desh te jepte një deklaratë ku më kërkonte mua falje, te mendosh qe unë nuk jam aspak në nivelin e saj për nga fama e pasuria – me thënë që ‘unë s`e kam mendu për peshën’”.

Linda Halimi tregon si e bëri Jennifer Lopez që t`i kërkonte

“E gjykuan pafund me komente, dhe u prit deklarata ime  time apo ia fal”, tha mes tjerash artistja. Linda theksoi me tej se nuk e kishte asgjë personale me të dhe se në një deklaratë tha se e admiron, pavaresisht incidentit.

Kengetarja kosovare prej vitesh jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF