KreuCelebrity

Luizi bën tatuazh portretin e Kiarës për 1-vjetorin e njohjes së tyre!

Luizi bën tatuazh portretin e Kiarës për 1-vjetorin e njohjes
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito këto ditë përveç gëzimit të festave, festojnë edhe përvjetorin e tyre të njohjes. Dyshja, tashmë tepër të popullarizuar u njohën në formatin “Big Brother” nga ku kurorëzuan edhe dashurinë e tyre.

Luizi ka vendosur që t’i bëjë një surprizë Kiarës, duke bërë portretin e saj ‘tattoo’.

Ai u shpreh që data 24 dhjetor është një kujtim i dhimbshëm pasi babai i tij ka ndërruar jetë por edhe dita që njohu vajzën që po i dhuron familjen.

Luizi: Vendosa të bëj diçka, me rastin e një vjetorit që kam me Kiarën, pavarësisht se unë këtë ditë e kam si kujtim të dhimbshëm. Babai im ka ndërruar jetë. Zoti me një dorë merr me një dorë jep. Më dha familjen, më dha Kiarën, po vjen edhe vajza. Vendosa të bëj ketë ‘tattoo’. Gëzuar festat të gjithëve.

Luizi bën tatuazh portretin e Kiarës për 1-vjetorin e njohjes
Kiara gjithashtu ka postuar një video në Instagram ku tregohet i gjithë rrugëtimi i tyre, që nga hyrja në “BBV” dhe deri më sot ku po presin që të vijë në jetë vajza e tyre.

“Si sot 1 vit më parë, jeta ime dhe e jotja do të ndryshonin përgjithmonë. Sikur ta dija përfundimin e lumtur të kësaj historie, do t’i kaloja edhe 1000 herë të tjera ato sfida, vuajtje dhe peripeci. Më 24 dhjetor 2022, të takova ty, që më mbushe shpirtin plot dhe më dashurove pa kushte, unë si shpërblim të dhashë ty dhuratën më të bukur në jetë. Gëzuar 1 vjetorin! Të dua përjetësisht dhe faleminderit që më ke bërë të besoj në përralla, sepse çdo gjë që ti ke bërë për mua ka qenë perfekte.
Kjo video në fakt është dhe për këdo që në jetë shpreson çdo ditë, mos reshtni kurrë së besuari sepse më e mira do të bëhet për secilin. Çdo vit i ri, është një kapitull i ri në jetën tuaj!
Faleminderit edhe njëherë të gjithëve, që besuat tek ne dhe na mbeshtesni cdo ditë e më shumë njësoj sikur të ishte dita e parë. Ju duam!”


Ata së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF