KreuCelebrity

“Mami ka ngrënë grusht për një ibrik…”, Roza kujton momentin e vështirë të fëmijërisë!

“Mami ka ngrënë grusht për një ibrik…”,

Roza Lati ka “hapur zemrën” mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e BBV me Julin dhe i ka treguar një moment te veshtire të fëmijërisë së saj. Ajo rrefeu sesi i ati dhunoi nënën e saj, Ritën, për një ibrik gjë të cilën e ka përjetuar shumë.

“Ka ngrënë një grusht mami se kishte blerë një ibrik çaji pa lejen e babit.. Nga kuzhina deri te dhoma e gjumit ka ecur zvarrë dhe unë e kam parë. Për një ibrik. Për opinion s’më plas. Prandaj kam karakter rebel unë. E kam kaluar që në moshë shumë të re.

Subkoshienca e njeriut nga mosha 0-7 vjeç është karakteri që formohet në vazhdimësi të jetës. Merr truri sinjalet e para dhe shihet se çfarë njeriu bëhesh në jetë. Unë dhe Rita i falim shumë dashuri njëra-tjetrës e kemi rritur njëra-tjetrën”, tregoi Roza e perlotur. 

https://www.instagram.com/reel/C3YVhG6sALE/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF