KreuCelebrity

“Mbeten mes meje dhe asaj”: Noizy i kërkon ndjesë publike të bijës!

“Mbeten mes meje dhe asaj”: Noizy i kërkon ndjesë publike

Një nga këngët ‘hit’ ndër vitete tij, “Noku i Vogël”, ne fakt, i kushtohet vajzës së reperit te njohur, Noizy, Leandrës. Reperi ka zgjedhur te mos e bëjë më publik imazhin e vajzës së tij, teksa nuk e shohim as në rrjete sociale apo ne intervistat e tij.

“Mbeten mes meje dhe asaj”: Noizy i kërkon ndjesë publike

Por, kete vit te ri, ka bërë përjashtim duke i kërkuar një falje publike. Teksa ishte i ftuar në ‘1 Kafe me Labin’, ai u pyet se “Kujt do i thojë “Më fal” në këto momente? Dikujt që nuk ke mundur t’i qëndrosh afër dhe publikisht këtë funditvit e përmbyll duke i thënë më fal.”

“Mbeten mes meje dhe asaj”: Noizy i kërkon ndjesë publike

Noizy i kërkoi falje ndjese familjes së tij për të cilën u shpreh se nuk kalon shumë kohë për shkak të angazhimeve, njerëzve që ka lënduar padashje, por mbi të gjitha vajzës së tij.

“Mbeten mes meje dhe asaj”: Noizy i kërkon ndjesë publike

“Personi kryesor mund të jetë vetëm Noku vogël, Leandra, të cilës i kërkoj falje për shumë gjëra. Por ato mbeten mes meje dhe saj”.-tha Noizy.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF