KreuCelebrity

Me këtë foto, Elia Zaharia konfirmon ndarjen nga Princ Leka!

Me këtë foto, Elia Zaharia konfirmon ndarjen nga Princ Leka!

Lajmi se Princ Leka dhe Elia Zaharia i kanë dhënë fund martesës së tyre prej kohësh po qarkullon në media.

Tashmë mësohet se ish-çifti ka nisur edhe procedurat e divorcit, ndërkohë që është raportuar se Princi ka nisur një romancë të re me fotografen Blerta Celibashi.

Në këto ditë festash ndarjen duket se e ka konfirmuar edhe Elia pasi ka uruar Vitin e Ri me një foto me familjen e saj, pa praninë e Princit.

Me këtë foto, Elia Zaharia konfirmon ndarjen nga Princ Leka!

Kujtojmë që pak ditë më parë Princi u fotografua në aeroportin e Budapestit me fotografen Blerta Celibashi.

Me këtë foto, Elia Zaharia konfirmon ndarjen nga Princ Leka!

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF