KreuCelebrity

Me këtë veprim, a mos vallë Olta Gixhari sapo konfirmoi gjininë e bebit numër dy?

Me këtë veprim, a mos vallë Olta Gixhari sapo konfirmoi

Mami e një djali, Amarit, ish-banorja e “Big Brother VIP” Olta Gixhari zbuloi pak kohë më parë se është sërish në pritje te embel, dhe se së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë.

Me këtë veprim, a mos vallë Olta Gixhari sapo konfirmoi

Por aktorja duket se fundi ka treguar edhe gjininë e bebit, qe mesa duket do të jetë vajzë. Olta ka ripostuar në InstaStory një video të fanses së saj, në festën e “gender reval” ku një çift kanë zbuluar se gjinia është vajzë.

Me këtë veprim, a mos vallë Olta Gixhari sapo konfirmoi

“Ne duke pritur që Olta Gixhari të bëj ‘gender reval’”– ka shkruar fansja krahas fotos duke treguar se po pret me padurim që aktorja të zbulojë gjininë e bebit.

Me këtë veprim, a mos vallë Olta Gixhari sapo konfirmoi

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF