KreuCelebrity

Më në fund, Sarah dhe Dj PM zbulojnë planet për zgjerimin e familjes!

Më në fund, Sarah dhe Dj PM zbulojnë planet për zgjerimin e

Sara dhe Dj PM po kohësh janë në një lidhje dashurie dhe shpesh në media kanë qarkulluar lajme lidhur me një shtatzëni të mundshme. Së fundmi lidhur me këtë ata janë pyetur nga Ronaldo Shakra meqenëse është aluduar shumë në media.

Ata treguan se për momentin nuk janë në pritje të një fëmije, por që vitin tjetër besojnë se do ta ndërmarrin këtë hap të rëndësishëm në jetën e tyre.

“Së shpejti prindër?”, ishte pyetja që iu drejtua çiftit dhe Dj PM tha, “Aspak dhe që në momentin që do të ketë diçka do të dal ta them vetë edhe kur të dyshoj do të them më duket po bëhem prind”. Ndërkohë Sarah shtoi, “Nuk ka gjë lajmet dalin se mua më fryhet barku dhe njerëzit mendojnë se jam shtatzënë. Nuk ka gjë më të bukur po vitin tjetër besojmë”.

Më në fund, Sarah dhe Dj PM zbulojnë planet për zgjerimin e

“Kështu janë planet, po ishalla nuk ndodh ahahahahah”, shtoi më tej Dj PM i cili është i njohur për batutat e tij të vazhdueshme gjatë marrëdhënies që ka patur me Sarën.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF