KreuCelebrity

Megan Fox dhe MGK, të përkushtuar ndaj njëri-tjetrin pavarësisht marrëdhënies toksike!

Megan Fox dhe MGK, të përkushtuar ndaj njëri-tjetrin

Machine Gun Kelly dhe Megan Fox ende shpresojnë të vazhdojnë me romancën e tyre pavarësisht se marrëdhënia e tyre mori fund pas një sherri të madh vitin e kaluar. Të dashuruarit, të cilët u fejuan në janar të vitit 2022, po punojnë për veten dhe lidhjen e tyre pasi nuk kanë ndërmend të largohen nga njëri-tjetri, pohoi një burim për “Entertainment Tonight”.

“Ata janë përgjithmonë të lidhur dhe kanë synimin dhe dëshirën që të vazhdojnë të ecin përpara me marrëdhënien e tyre dhe angazhimin e tyre ndaj njëri-tjetrit”, zbuloi burimi. Ata shtuan se MGK, emri i vërtetë i të cilit është Colson Baker dhe Fox po vazhdojnë të punojnë pa ushtruar ndonjë presion mbi veten e tyre.

Duke ndarë reagimin e reperit në intervistën e Fox's Call Her Daddy, burimi tha: "Megan donte të shkonte në ‘Call Her Daddy’ për të treguar historinë e saj, të ishte e drejtpërdrejtë dhe të kishte mundësinë të thoshte të vërtetën e saj pa u shtrembëruar fjalët e saj apo keqinterpretuar".

"MGK është mbështetës dhe respekton çiltërsinë e Meganit. Ai e admiron forcën dhe dëshirën e saj për të qenë e sinqertë, edhe nëse rrëfimi i saj përfshin atë dhe marrëdhënien e tyre. Megan është e pavarur dhe ndonjëherë duhet të bëjë gjënë e saj dhe MGK e vlerëson këtë”, shtoi burimi i brendshëm.

Megan Fox dhe MGK, të përkushtuar ndaj njëri-tjetrin

Gjatë intervistës së saj, ylli i Jennifer's Body nuk e zbuloi statusin e marrëdhënies së saj me MGK, duke thënë: "Unë mendoj se ajo që kam mësuar nga kjo marrëdhënie është se nuk është për konsum publik.

Mendoj se deri tani, nuk kam një koment për statusin e marrëdhënies, në vetvete”, shtoi ajo. “Ajo që mund të them është se unë atij i referohem si ‘shpirti im binjak’.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF