KreuCelebrity

Mëritë po dalin në sipërfaqe? Albana ironizon keq Arbanën pasi Ledioni i zuri vendin në 'BBV'!

Mëritë po dalin në sipërfaqe? Albana ironizon keq

Me nisjen sot te BBV3, Sara Hoxha nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj të Instagramit, uroi partnerin e saj, Ledion Licon për këtë aventurë të re sfiduese.Ajo qe ra ne sy menjehere vec te tjerash ishte dhe komenti qe moderatorja Albana Osmani la ne kete postim, duke u shprehur se uron "që Ledioni do të bëjë një progres për këtë reality show".

Mëritë po dalin në sipërfaqe? Albana ironizon keq

Kjo u interpretua shpejt si "kunj" i Albanes drejt Arbana Osmanit pasi për vite me rradhë kjo e fundit i ka moderuar dhe perballuar me sukses netët LIVE të “Big Brother”.

Te dyja moderatoret ne fakt, as nuk ndiqen me njëra-tjetrën në rrjetet sociale edhe pse prej vitesh kane qene se bashku janë pjesë e “Top Channel”. Albana Osmani ka kohë që është larguar nga ekrani por së fundmi ka premtuar një rikthim të saj.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF