KreuCelebrity

Mes lotësh, Kiara Tito flet për pritjen e ëmbël: Luizi tha kur të shkojmë në Turqi..!

Mes lotësh, Kiara Tito flet për pritjen e ëmbël: Luizi tha

Moderatorja Kiara Tito ka qenë së fundmi e ftuar në “Ftesë në 5”, ku ka folur për pritjen e ëmbël. Ajo tregoi se vajza e tyre u ngjiz në Turqi kur ata ishin me pushime. “Ai tha se kur të shkojmë në Turqi do të bëjmë Osmanin. Nuk doli Osman, doli princeshë. Ishin disa ditë ku u kënaqëm, shijuam njëri-tjetrin. I mbaj mend si ditë shumë të bukura dhe nuk do t’i harroj.

Në ato momente nuk mendon të bësh surpriza. Në ato momente bëra një kuti të vogël, ia tregova kur erdhi në shtëpi. Nuk e besonte fare, bënte shaka, më tha: ‘je me Covid?’ Bëra disa teste, nuk e besoja, thosha si ka mundësi që të vijë një bekim aq i madh. Ishte një gjë që kisha kohë që e doja, ishte ajo ora biologjike kur dëshiron të bëhesh nënë”, është shprehur ajo.

Mes lotësh, Kiara Tito flet për pritjen e ëmbël: Luizi tha

E pyetur se çfarë ka ndryshuar te moderatorja gjatë kësaj periudhe, Kiara tha, “Janë ëmbëlsirat, që para se të mbetesha shtatzënë nuk i thosha dot jo. I them të gjithëve mos më merrni bakllava. Nuk e zgjoj Luizin në mes të natës. Çohem i bëj vetë gjërat, nuk jam me fiksime. E kam marrë me qetësi”.

Mes të tjerash, moderatorja kujtoi dasmën e 1 shkurtit si të vërtetë, “Dasma më 1 shkurt ndjeva që ishte një dasmë e vërtetë. Po dridhesha, ishte ftohë, kisha shumë emocione. E rishoh prapë në YouTube. Nuk besoj se do të harrohet si mbrëmje”.

Tags:

kiaratito

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF