KreuCelebrity

Modelja e cover “Bordo” në klipin e artistit të njohur!

Modelja e cover “Bordo” në klipin e artistit të njohur!

Bukuroshja Anada Nikollari ka marrë pjesë në projektin më të ri muzikor të artistit të njohur Elgit Doda, i cili në bashkëpunim me Elai ka sjellë për publikun këngën “Mërzia”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anada Luan????Dallandyshe????Nikollari (@anadanikollari)

Modelja Nikollari duket shumë bukur në klipin e realizuar dhe të shumta kanë qenë komplimentet që ajo ka marrë nga fansat dhe ndjekësit e saj.

Padyshim që vetë modelja, e cila së fundmi ka qenë edhe në coverin e revistës “Bordo”, është shumë e lumtur për këtë projekt.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ilda Lumani (@ildalumani)

Një gjë të tillë ajo e ka shprehur edhe në një nga postimet e saj në rrjetin social Instagram,  “Shumë e lumtur që jam pjesë e këtij projekti të bukur” , ka shkruar Anada Nikollari, teksa ka publikuar këngën më të re të Elgit Dodës.

Modelja e cover “Bordo” në klipin e artistit të njohur!

 

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF