KreuCelebrity

"Mund të më eleminojnë, por nuk e zbehin shkëlqimin tim": Xhuli “thumbon” DWTS!

"Mund të më eleminojnë, por nuk e zbehin shkëlqimin

Juliana Nura duket nuk e ka pritur dhe aq mire eleminimin nga DWTS. Modelja është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan shpesh me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme apo aktivitetet profesionale, cka e ka kthyer dhe ne njeren prej femrave më të komentuara të showbizit në rrjetet sociale.

"Mund të më eleminojnë, por nuk e zbehin shkëlqimin

Së fundmi, finalistja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova publikoi një video për ndjekësit e saj në InstaStory, ku shfaqej mjaft provokuese teksa bënte një vallëzim sensual disa sekonda. E veshur me një fustan të zi të shkurtër, Xhuli ishte kujdesur te nxirrte në pah linjat e saj trupore,cka u interpretua si një lloj “reagimi” ndaj spektaklit ‘Dancing With The Stars’, ku edhe pse u shqua si një prej konkurrenteve më të talentuara, ajo u eliminua pak javë para finales – vendim të cilin shumë fansa e cilësuan si jo të drejtë. “Ata mund t’ju eliminojnë juve nga një konkurs, por nuk mund të zbehin dritën tënde”, shkruante ajo ne krah te videos.

https://www.instagram.com/stories/iamjuliananura/?hl=en

Modelja ka paralajmëruar rikthimin e saj në DWTS këtë të premte në natën finale, mesa duket për një performancë përmbledhëse në fund të spektaklit.

"Mund të më eleminojnë, por nuk e zbehin shkëlqimin

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF