KreuCelebrity

Natën e ndërrimit të viteve e kaloi në spital prej djalit, reagon Arbana Osmani!

Natën e ndërrimit të viteve e kaloi në spital prej djalit,

Për shkak të disa problemeve shëndetësore që pati djali i saj, Dielli, Arbana Osmani e kaloi naten e nderrimit te viteve ne spital. Moderatorja ka reaguar tani, 3 ditë me vone. Ajo ka bërë një postim në rrjetin social “Instagram”, ku i falenderon të gjithë për mbështetjen për situatën e vështirë që kaloi.

Natën e ndërrimit të viteve e kaloi në spital prej djalit,

Më tej, Arbana tregon se tashmë janë larguar nga spitali dhe ndodhen të sigurte në shtëpi, pa rrefyer megjithate detaje mbi natyren e problemit shendetesor te te birit.

Natën e ndërrimit të viteve e kaloi në spital prej djalit,


“Jemi të sigurt dhe jemi në shtëpi. Faleminderit për të gjitha fjalët dhe lutjet tuaja të mira. Ju dua të gjithë”, shkruan Arbana ku shihet teksa përqafon me djalin e saj.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF