KreuCelebrity

Ndoshta ka qenë pëlqim: Olsi "minimizoi" lidhjen e tyre, reagon Egli!

Ndoshta ka qenë pëlqim: Olsi "minimizoi" lidhjen e tyre,

Olsi Bylyku u eleminua te shtunen nga ‘BBV3’, e pak perpara, kur ishte ende pjesë e garës ai foli lidhur me marrëdhënien që ka patur me Egli Takon dhe arsyet që çuan në ndarjen e dyshes.

Ndoshta ka qenë pëlqim: Olsi "minimizoi" lidhjen e tyre,

‘Unë sot e kësaj ditë them me vete: “A kam qenë i dashuruar apo s’kam qenë i dashuruar?” Ndoshta ka qenë pëlqim i fortë, unë kam dashur të jem me të. Në momentin që unë e shikoja se isha më shumë i dhënë sesa duhet, sa vinte dhe po më kalonte koha për çdo gjë tjetër duke u munduar që marrëdhënia të ishte më perfekte”, duke shtuar se pamundësia për të arritur perfeksionin, ishte arsyeja e ndarjes.’- është shprehur ai.

Sakaq menjëherë pas kësaj deklarate ka ardhur një reagim prej Eglit e cila ka shpërndarë një postim që shkruan: “Problemi është se njerëzit po urrehen kur janë të vërtetë dhe po duhen kur janë fallco”.

Ndoshta ka qenë pëlqim: Olsi "minimizoi" lidhjen e tyre,

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF