KreuCelebrity

Nisin përplasjet e para në ‘Big Brother Vip’, Egla Ceno debaton me Jul Dedën: Pse më ke inat?

Nisin përplasjet e para në ‘Big Brother Vip’, Egla Ceno
Banorët e ‘Big Borther Vip 3’ nuk kanë humbur kohë dhe menjëherë kanë marrë pozicionet e tyre në lojë, duke nisur me debate dhe përplasje.

Pas përfundimit të spektaklit, aktorja Egla Ceno u përplas me Jul Dedën, për zhveshjen. Ndërsa sot shkak janë bërë syzet e Eglës, që sipas saj, kanë humbur.

Egla hodhi kunjë duke thënë se mund t’ia kishte marrë Juli, ndërsa ky i fundit tha se maksimumi mund t’ia kishte thyer.

Mënyra sesi iu përgjigj Juli, Eglës nuk i pëlqeu dhe kjo e pyeti pse e ka inat.

Pjesë nga debati:

Egla: Syzet e diellit, mos i ka marrë gjë Juli…

Juli: Si the, si the? Përmende gjë emrin tim? Kush ti ka marrë? Nuk po të dëgjoj çfarë thua.

Egla: Prapë duhet të flasë?! Syzet e mija të diellit që po i kërkoj, mos i ke marrë pa dashje dhe i ke hedhur?!

Juli: Mos i kam marrë unë?! Po jo moj zemër…

Egla: I ke hedhur?

Juli: Jo, jo, jo, jo… Maksimumi mund t’i kem thyer.

Egla: Do kontrollojmë kamerat, u pa puna. Po pse më ke inat mor Juli, çfarë ke?

Juli: Po jo mo, nuk të kam inat, por ti se çfarë…

Egla: Unë flas, ti thua “fillove ti…”. Sikur këna qenë martu 20-vjeç.

Juli: Po se çfarëdo lloj gjëje që bëjë, ti thua “jo po…”.

Ilnisa: A të ngacmon mor Juli?!

Juli: Lëre, lëre s’ka gjë.

Tags:

jul deda

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF