KreuCelebrity

Një deputete, opinioniste në BBV3! I njohur dhe emri tjetër!

Një deputete, opinioniste në BBV3! I njohur dhe emri tjetër!

Numërimi së prapthi për fillimin e edicionit të tretë Big Brother VIP ka filluar, e produksioni ka zbuluar edhe dy opinionistët e këtij reality show.

Një deputete, opinioniste në BBV3! I njohur dhe emri tjetër!

Arbër Hajdari duket se do të komentojë sërish banorët e shtëpisë së famshme, ndërsa në krah të tij do të jetë deputetja Ori Nebiaj. Prezantuesja televizive u largua nga ekrani kur mori detyrën e ligjvënëses në parlamentin shqiptar.

Një deputete, opinioniste në BBV3! I njohur dhe emri tjetër!

Por me sa duket, ka vazhduar t`ia ndjekë mungesën televizionit përderisa nuk ka ngurruar ta pranojë rolin e saj të ri, e të japë opinionin e vet për pjesëmarresit e BBV3. Ori rikthehet në televizion në një rol të ri, për të dhënë opinionet e saj për banorët dhe të gjitha ngjarjet e “Big Brother VIP 3”. Pak ditë më parë, nëpërmjet promos zyrtare, u “vulos” fakti qe prezantues i këtij edicioni do të jetë Ledion Liço. Sa i takon banorëve janë përfolur shumë emra, por ende nuk ka dicka zyrtare.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF