KreuCelebrity

Njihuni me katër finalistët e Big Brother VIP Kosova! Cilin e shihni si fitues?

Njihuni me katër finalistët e Big Brother VIP Kosova! Cilin e shihni

Mbrëmjen e kaluar u mbajt gjysmëfinalja e reality show Big Brother VIP Kosova. Pasi u bënë tre eliminime, më pas u shpallën përfundimisht katër konkurrentët që janë finalistët zyrtarë, mes të cilëve njëri do të shpallet fituesi i BBV Kosova.

Njihuni me katër finalistët e Big Brother VIP Kosova! Cilin e shihni

Finalistët e Big Brother VIP Kosova 2 janë Edona, Shqipja, Blerando dhe Lumbardhi.

Të katër finalistët ishin bërë pjesë e edicionit të dytë të BBVK që prej natës së parë të nisjes, derisa kanë shpëtuar plot herë nga nominimi.

Jashtë finales së madhe mbetën dy çiftet Adri dhe Iliriana, dhe Ardi dhe Mirdoni, si dhe konkurrentja e eleminuar më herët gjatë mbrëmjes, Santiana Maloku.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF