KreuCelebrity

Olsit nuk "i del e keqja": Thumbon sërish ‘BBV3’!

Olsit nuk "i del e keqja": Thumbon sërish ‘BBV3’!

Olsi Bylyku nuk e priste daljen aq shpejt nga BBV3, dhe duket kete gje, ende nuk e ka "kaperdire". Aktori i humorit, pas largimit nga formati, uk pati asnjë reagim dhe asnjë dalje publike ku te fliste per eksperiencën ne shtepine e famshme.

Olsit nuk "i del e keqja": Thumbon sërish ‘BBV3’!

Pasi fshiu çdo gjurmë nga ‘Big Brother’ në profilin e tij ai u ‘arratis’ për pushime jashtë vendit. Përkrahë fotografive të postuara prej tij, nuk kanë munguar komente ku shpesh ajo që vihet re më shumë janë pyetjet që njerëzit drejtojnë për Olsin lidhur me daljen ‘e menjëhershme’ nga programi, ndersa pergjigje se si e priti largimin e tij, nuk ra.

Olsit nuk "i del e keqja": Thumbon sërish ‘BBV3’!

Një koment që ra së fundmi në sy në një postim të tijin ishte: ‘Ky që do mbante Big-un në ajër’, sakaq në anën tjetër i kthehet aktori:’Unë e mbaj, po s’më mban dot Big-u mua’.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF