KreuCelebrity

Olta Gixhari zbulon gjininë e bebit numër 2!

Olta Gixhari zbulon gjininë e bebit numër 2!

Olta Gixhari është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Së fundmi aktorja ka organizuar një ‘gender reveal party’ ku ka zbuluar gjininë e bebit, në mes të afërmve dhe miqve të saj më të ngushtë.

Olta do të bëhet sërish nënë e një djali. Këtë lajm aktorja e ka ndarë me anë të një postimi në rrjetin e saj social Instagram, ku ka publikuar video shumë të bukur të realizuar gjatë festës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

“Ju plotësua dëshira Amarit! Faleminderit zot për gjenë më të shtrenjtë që më ke dhënë Familjen! Faleminderit të gjithë miqve të zemrës, të cilët e bënë këtë ditë akoma edhe më speciale. Faleminderit edhe bashkëpunëtorëve që u bashkuan për të festuar me mua në këtë datë”, ka shkruar aktorja.

Olta Gixhari zbulon gjininë e bebit numër 2!

Gixhari ka qenë kryefjalë e mediave pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP”, më pas anëtare jurie në “Dancing with the Stars”, e së fundmi ajo mesa duket po bëhet gati për një tjetër projekt shumë të bukur.

Olta Gixhari zbulon gjininë e bebit numër 2!

Pak ditë më parë vetë aktorja dha lajmin me anë të një postimi në rrjetin e saj social Instagram, teksa publikoi disa foto të realizuara në atelienë e stilistes së njohur Enada At’Nikolla.

“Mos flas për masat ose më mirë të them përmasat që trupi im ka marrë, por po them që një projekt i bukur po gatuhet”, ka shkruar aktorja, e ne nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim…

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF