KreuCelebrity

Para një viti u bënë prindër, Eros Grezda ndahet nga e shoqja?

Para një viti u bënë prindër, Eros Grezda ndahet nga e

Qershorin e vitit të kaluar, futbollisti Eros Grezda dhe Ajsel Abazi, u bënë për herë të parë prindër të një djali që e kanë quajtur Kian. Por mesa duket tani marrëdhënia e dyshes nuk po ecën mirë.

Para një viti u bënë prindër, Eros Grezda ndahet nga e

Nisur nga detajet në Instagram, syri.net thote se dyshja nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në adresat e tyre dhe kanë fshirë fotot e përbashkëta, gjë që tregon se mund të jenë ndarë.

Para një viti u bënë prindër, Eros Grezda ndahet nga e

Ata u martuan në fshehtësi në janar të vitit 2023. Duke përdorur mbiemrin e njëjtë në Instagram, çifti treguan kështu se janë kurorëzuar me njëri-tjetrin prapa kamerave dhe syrit të publikut.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF