KreuCelebrity

Pas 12 vitesh lidhje, martohen Greta Gerwig dhe Noah Baumbach!

Pas 12 vitesh lidhje, martohen Greta Gerwig dhe Noah Baumbach!

Greta Gerwig dhe Noah Baumbach janë martuar pas 12 vitesh lidhje. Një burim pranë tyre zbuloi për “Page Six” se i dëgjoi ata duke thënë në prapaskenë në koncertin e Billy Joel në Madison Square Garden se ishin martuar në City Hall.

Lajmi është konfirmuar për shtypin nga përfaqësuesi i Gerwick. “Ata të dy ishin të gëzuar dhe kaq të lumtur. Greta kishte veshur një fund dhe xhaketë të bardhë dhe dukej si nuse. Dhe Noah ishte aq i pashëm në xhaketën e tij”, tha burimi.

Pas 12 vitesh lidhje, martohen Greta Gerwig dhe Noah Baumbach!

Greta Gerwig dhe Noah Baumbach u njohën në xhirimet e filmit “Greenberg” dhe nisën lidhjen në vitin 2011. Ata u fejuan në vitin 2020, por nuk ishin martuar deri më tani.

Ata janë bekuar me dy djem, Haroldin 4-vjeçar dhe marsin e kaluar mirëpritën fëmijën e tyre të dytë.

 

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF