KreuCelebrity

Pas ndarjes me Besin, Xhensila Myrtezaj vazhdon të jetë në super formë!

Pas ndarjes me Besin, Xhensila Myrtezaj vazhdon të jetë në super

Ka qenë një nga emrat më të komentuar së fundi në median rozë e kjo për ndarjen pas shumë vitesh nga aktori Bes Kallaku. Ai vetë u shpreh se me Xhensilën ishin tashmë si `dy të huaj’. Komediani dhe prezantuesi tha po ashtu që fëmijët jetojnë me të dhe se për këtë po i sheh më rrallë.

Megjithatë, këngëtarja vazhdon aktivitetin e saj si normalisht, cka shihet edhe nga postimet  që po bën vazhdimisht në Instagram. Edhe në setin e fotografik ajo befasoi me linjat trupore, teksa duket në super formë.

https://www.instagram.com/p/C5B00gPoogW/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Xhensila nga ana tjetër nuk ka deklaruar akoma asgjë në lidhje me ndarjen nga Besi. Ata kanë bashkë dy fëmijë: një vajzë Ajka dhe një djalë, Amen.

https://www.instagram.com/reel/C4-lViyoLJI/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF