KreuCelebrity

Pas publikimit të videos, Elias i ndodh e papritura!

Pas publikimit të videos, Elias i ndodh e papritura!

Pas publikimit të videos së xhiruar nga vetë Princi, ku Elia Zaharia në gjendje të rënduar psikologjike, e sulmon fizikisht,edhe ndjekësit e tyre duken më të ndarë se kurrë më parë. Një vëzhgim në profilet e “Instagramit” të secilit, tregoi sesi aktores i janë shtuar rreth 7 mijë ndjekës. Ndërkohë që me Princin nuk ndodh e njëjta gjë.

Pas publikimit të videos, Elias i ndodh e papritura!

Princ Leka, denoncoi në polici tre ditë më parë të atin e ish bashkëshortes, Gjergj Zaharian me akuzën se e ka dhunuar dhe e ka goditur me sende të forta. Nga ana tjetër, edhe Gjergji ka bërë një denoncim me të njëjtën akuzë për Princin, duke mohuar deklaratat e këtij të fundit.

Pas publikimit të videos, Elias i ndodh e papritura!

Video e xhiruar nga Princ Leka, është bërë pikërisht pas këtij konflikt. Elia dëgjohet aty duke akuzuar e tronditur ish partnerin se i ka dhunuar të atin 73-vjeçar.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF