KreuCelebrity

Pas suksesit të “The Mother”; Jennifer Lopez vjen me një film të ri!

Pas suksesit të “The Mother”; Jennifer Lopez vjen me një

Pas suksesit të “The Mother” mesa duket Jennifer Lopez është gati për një tjetër film. Bëhet fjalë për një film të ri aventuresk fantastiko-shkencor të titulluar “Atlas”.

54-vjeçare u pa për herë të parë në film gjatë një klipi të Netflix të projekteve të tyre të vitit 2024 që u publikuan së fundmi. Lopez ishte e veshur me një bluzë të zezë me flokët e saj kaçurrela në një stil mjaft të thjeshtë dhe elegante padiskutim. 

Pas suksesit të “The Mother”; Jennifer Lopez vjen me një

Vetë filmi “Atlas” përqendrohet te një analiste e shkëlqyer e të dhënave me një mosbesim të thellë ndaj inteligjencës artificiale, e cila i bashkohet një misioni për të kapur një robot me të cilin ajo ndan një të kaluar misterioze.

Ajo luan së bashku me Simu Liu, Sterling K. Brown dhe Abraham Popoola në filmin e regjisorit Brad Peyton dhe shkrimtarit Aron Eli Coleite.

Pas suksesit të “The Mother”; Jennifer Lopez vjen me një

Lopez është duke prodhuar “Atlas” përmes kompanisë së saj të prodhimit Nuyorican Productions dhe marrëveshjes së tyre me Netflix.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF