KreuCelebrity

“Petale”: Marsela Çibukaj vjen me një EP!

“Petale”: Marsela Çibukaj vjen me një EP!

Këngëtarja e njohur Marsela Çibukaj ka ardhur pranë publikut me një EP, të titulluar “Petale”, i cili përmban 4 këngë shumë të bukura, ose siç ajo i ka cilësuar ndryshe si 4 këngë zemre.

Së fundmi këngëtarja organizoi edhe një festë private për të promovuar albumin e saj të ri, i cili u organizua në ambientet e Ambasadës Italiane dhe të pranishëm në të ishin miq, kolegë dhe të afërm të artistes.

“Petale”: Marsela Çibukaj vjen me një EP!

Një festë private shumë e bukur, si sikurse emri i albumit, gjithë ambienti ishte dekoruar me lule dhe petale lulesh të bukura. Deri më tani në YouTube është publikuar kënga "Ata Puthen", një baladë shumë e bukur kushtuar dashurisë.

Në ditën e eventit, 21 mars, Marsela Çibukaj kishte edhe 40-vjeorin e lindjes dhe nuk mungoi torta urimi dhe buqeta të shumë për të.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Marsela Çibukaj (@marselacibukaj)

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF