KreuCelebrity

Pse Kim Kardashian po e krahasojnë me gruan e Kanye West?

Pse Kim Kardashian po e krahasojnë me gruan e Kanye West?

Kim Kardashian po e kraahasojnë me bashkëshorten e Kanye West, Bianca Censori, pasi ylli i televizionit veshi një pallto të gjatë leshi me kapuç, të kombinuar me një çantë të madhe.

Më herët Censori u fotografua në Dubai së bashku me West, ndërsa kishte veshur një kapelë leshi të gjerë, një fund gri të ngushtë dhe taka të larta ndërsa mbante një pelush.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

Menjëherë pasi Kardashian veshi një veshje të ngjashme me të, përdoruesit në internet filluan të bëjnë krahasime midis të dyja grave. "Kimmy nuk të kam parë t'i veshësh këto kapele derisa Bianca filloi t'i vishte, lol”. "Kjo është pamja e Biankës. OMG Kim!", shkroi një tjetër.

Pse Kim Kardashian po e krahasojnë me gruan e Kanye West?

Ndërkohë që të tjerë i dolën në mbrojtje Kim Kardashian, “Bianca nuk është i vetmi person që ka veshur kapele të tilla më parë", shtoi një mbështetës.

Pse Kim Kardashian po e krahasojnë me gruan e Kanye West?

Kardashian dhe West i divorcuan në janar 2021 pasi ishin martuar për shtatë vjet. Ata kanë 4 fëmijë së bashku, North, 10, Saint, 8, Chicago, 5 dhe Psalm, 4.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF