KreuCelebrity

Reagimi i parë i Elsa Lilës pas finales së “Festivalit të RTSH-së”!

Reagimi i parë i Elsa Lilës pas finales së “Festivalit

U fol shume, ne rrjetet sociale e jo vetem, se fituesi i festivalit te RTSH-se ishte i paracaktuar, e madje kjo ishte arsyeja e tërheqjes së shumë konkurrentëve. Aludohej gjithashtu se Elsa Lila, e cila vitin e kaluar mori çmimin e dytë, do të ishte këtë vit fituese e çmimit të parë por, ne fakt, nuk ndodhi kështu.

Reagimi i parë i Elsa Lilës pas finales së “Festivalit

Kënga e Elsës u pëlqye nga një pjesë e publikut e u kritikua nga një tjetërr. Vete kengetarja reagoi për herë të parë dhe vendosi t’i falënderojë të gjithë.

“Faleminderit të gjithëve për dashurinë, mbështetjen dhe dëshirën për të dëgjuar muzikë të mirë! Kaluam së bashku një tjetër aventurë muzikore plot e përplot me emocione dhe të papritura! Por të papriturat, kur ke miq e dashamirës pranë, e bëjnë më të bukur udhëtimin, cilido qoftë ai! Duke ju uruar një vit plot dritë, ju përqafoj një e nga një e ju falënderoj çdo sekondë! Ju dua, Elsa”.- shkroi ajo.

https://www.instagram.com/p/C1b8zG2slck/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF