KreuCelebrity

Reperët izraelitë bëjnë thirrje për vrasjen e Dua Lipës, hiti bën xhiron e rrjetit

Reperët izraelitë bëjnë thirrje për vrasjen e Dua

Dy reperë nga Izraeli po bëjnë thirrje për vrasjen e myslimanëve të famshëm në tekstet e tyre, duke përfshirë këngëtaren Dua Lipa, modelen Bella Hadid dhe Mia Khalifa, në një këngë e cila është ngjitur në krye të top-listave.

Dy reperët kërcënojnë tri vajzat e njohura, të cilat kanë shprehur hapur ndjenjat e tyre kundër luftës kundër Izraelit. Kënga është realizuar në hebraisht, por është përkthyer në anglisht dhe titullohet “Kaos”.

Reperët izraelitë bëjnë thirrje për vrasjen e Dua

Reperët Ness dhe Stilla në videoklip bëjnë krahët me duar dhe këndojnë: “Një tufë minjsh bastardë që dalin nga tuneli. Ata veprojnë si banditë dhe idiotë, por ju betohem se nuk do të ketë falje për ta.

Reperët izraelitë bëjnë thirrje për vrasjen e Dua

Çdo qen merr atë që meriton në fund. Bella Hadid, Dua Lipa, Mia Khalifa. Të gjitha njësitë e IDF po vijnë për të sjellë kaos në kokat e tyre”.

Kënga ka mbledhur mbi 18 milionë shikime në YouTube që kur u publikua më 14 nëntor të vitit të kaluar, raporton “The Times”.

Reperët izraelitë bëjnë thirrje për vrasjen e Dua

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF