KreuCelebrity

Rihanna zbulon të vetmen gjë që nuk bën dot (të paktën deri tani)!

Rihanna zbulon të vetmen gjë që nuk bën dot (të

Këngëtarja e "Kiss it Better", Rihanna, 35 vjeçe, e cila ka djemtë RZA dhe Riot me të dashurin e saj A$AP Rocky, duket se po planifikon të ketë më fëmijë në mendjen e saj. Kur u pyet nga "E! News" nëse kishte ndonjë gjë që ajo nuk mund të bënte, ajo tha, "Deri më tani, keni vajza".

Rihanna zbulon të vetmen gjë që nuk bën dot (të

Duke lënë të kuptohet se tashmë po planifikon për një fëmijë të tretë, këngëtarja shtoi: "Mendoj se do të kemprapë djalë herën tjetër. Pra, ne thjesht do t'i mbajmë gishtat të kryqëzuar."

Nëntë herë fituesja e Grammy-it dhe i dashuri A$AP Rocky u bënë prindër me djalin RZA në maj 2022 dhe me fëmijën e tyre të dytë, Riot, në gusht 2023.

Rihanna zbulon të vetmen gjë që nuk bën dot (të

Rihanna u pyet edhe nga E! nëse ajo planifikon t'ua dorëzojë sundimin e sipërmarrjeve të saj të biznesit tek fëmijët e saj në të ardhmen, dhe tha: "Fëmijët e mi do të duhet të gjejnë një punë një ditë, por është në dorën e tyre nëse duan të përfshihen. Fëmijët e mi mund të thonë: ‘Kjo është një gjë për ju, mami, unë as nuk dua të jem para kamerës".

Kujtojmë që Rihanna dhe A$AP janë në lidhje dashurie që nga viti 2020.

Rihanna zbulon të vetmen gjë që nuk bën dot (të

 

Tags:

rihanna

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF