KreuCelebrity

Rikja rrëfen ndarjen: "Më ka tradhtuar ish-i dashuri, por fajin e kisha unë”!

Rikja rrëfen ndarjen: "Më ka tradhtuar ish-i dashuri, por fajin e

Mes vajzave në Big Brother VIP 3, nisi nje diskutim qe mori edhe formen e rrefimin, ku kane folur rreth përvojave të tyre në dashuri, duke treguar nëse janë tradhtuar ndonjëherë apo jo nga partnerët, a kanë falur një tradhti apo si përfunduan lidhjet e tyre.

Në fund ishte radha e Rike Roçit e cila shprehet se është ndarë nga ish-i dashuri që e kishte tradhtuar, por fajin ia hedh vetes sepse thotë se ka qenë shumë e angazhuar dhe nuk e kishte vëmendjen tek ai për shkak të punës.

Rikja rrëfen ndarjen: "Më ka tradhtuar ish-i dashuri, por fajin e

“Unë kam qenë e tradhtuar, por gabimi ka qenë i imi, sepse në atë lidhje unë isha e përqendruar aq shumë në vete saqë e anashkaloja. Ai nuk ndiente përqendrimin tim në histori, unë isha për punë sa andej-këndej, shiheshim shumë pak. E doja por isha shumë e angazhuar. E fala, por nuk ishte me asgjë ashtu si në fillim. Totalisht shumë ndryshe”, u shpreh Rikja.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF