KreuCelebrity

Romeo tregon hapur emrin e vajzës që ka dashur më shumë në jetë!

 

Romeo tregon hapur emrin e vajzës që ka dashur më shumë

 “Sfidë apo e vërtetë” ishte loja e radhës për banorët e BBVA3 të cilët duhej të përgjigjeshin ose të dënoheshin. Romeo u pyet nga Rike Roçi se kush ishte personi që kishte dashur më së shumti në jetë nga të gjitha lidhjet. Përgjigja e tij ishte e papritur dhe i habiti të gjithë. Aktori tha se ajo vajzë është Heidi.

Romeo tregon hapur emrin e vajzës që ka dashur më shumë

Edhe pse kanë vetëm pak kohë që njihen, mesa duket Heidi ka hyrë në zemrën e Romeos, por kjo le vend edhe për dyshime duke qenë se vetë ai i dha fund lidhjes për mungesë besimi.

Dyshja duket se i dhanë fund lidhjes së tyre në “Big Brother VIP” pas disa ditëve që nuk kishin më raportin e  mëparshëm. Gjatë një bisede të gjatë vetëm, çifti sqaruan me njëri-tjetrin qëndrimet e tyre, ku Romeo është shprehur se ka frikë ta humbasë Hedin. “Edhe nëse e zvarris e bëj se kam frike po të them, kam frikë të të humbas ty dhe prandaj kam lënë kohë. Ndonjëherë i them vetes të mbaj qëndrim, por s’të mbaj dot, me ty vepron e pavetëdijshmja”, është shprehur aktori.

Ai i tha se në BBV, ashtu si edhe ajo ka hyrë për një qëllim, por Heidi i ka dalë jashtë parashikimeve. Romeo i tha se ka gabuar në disa situata më të, dukë i lënë të nënkuptohet se nuk do të vazhdojë më. “Unë këtu ka hyrë për një qëllim siç ke hyrë ti e të tjerët, ti më ke dalë jashtë parashikimeve totalisht. Për një periudhë kohe ma kë bërë shumë të bukur. Ndonjëherë me të mirën vjen edhe e keqja. Ndoshta të kam rënduar në disa situata, kam gabuar me ty…”, tha ai. Heidi po ashtu është shprehur se ka kërkuar vazhdimisht të flasë më Romeon, por nuk kanë biseduar. Ajo i tha se në shtëpi për të do jetë e padukshme  dhe do i mbaje qëndrim.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF