KreuCelebrity

Rooney Mara në pritje të fëmijës së dytë me Joaquin Phoenix!

Rooney Mara në pritje të fëmijës së dytë me

Aktorja e njohur Rooney Mara është në pritje të fëmijës së saj të dytë me aktorin Joaquin Phoenix. Mara u shfaq së fundmi me një fustan të gjatë të zi në premierën e filmit “La Cocina” në Festivalin e Filmit në Berlin, ku barku i saj ishte i dukshëm.

Rooney Mara dhe Joaquin Phoenix janë prindër të një djali, River, i cili ka lindur në vitin 2020. Ata janë fejuar që nga viti 2019 dhe janë takuar në vitin 2013 në xhirimet e filmit “Her”.

Rooney Mara në pritje të fëmijës së dytë me

Emrin River djalit ia vendosën në ndër të vëllait të madhe të Phoenix, i cili vdiq në moshën 23-vjeçare në tetor 1993 nga një mbidozë droge.

Në një intervistë të vitit 2021 me “The Sunday Times”, Phoenix tha se ai "shpresonte" që djali i tij të ndiqte hapat e tij duke u bërë vegan, por shtoi: "Unë nuk do t'i imponoj besimin tim fëmijës tim. Nuk mendoj se është drejtë”.

Rooney Mara në pritje të fëmijës së dytë me

Kujtojmë që Mara dhe Phoenix janë zakonisht mjaft privatë për marrëdhënien e tyre.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF