KreuCelebrity

“S’do të dukem më kurrë kështu, por..”, Selena Gomez ka një këshillë për të gjitha vajzat!

“S’do të dukem më kurrë kështu, por..”,

Ylli i muzikës Selena Gomez ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj disa fotografi të realizuara ndër vite e veshur me bikini dhe pas tyre një tjetër foto e ditëve të sotme.

“S’do të dukem më kurrë kështu, por..”,

“Sot kuptova se nuk do të dukem më kurrë kështu”, ka shkruar ajo në një prej tyre, teksa më tej shprehet, “Sërish me bikini. Unë nuk jam perfekte, por jam krenare për veten time. Ndonjëherë harroj se është mirë të jem unë”.

“S’do të dukem më kurrë kështu, por..”,

Më herët, Gomez ka rrëfyer se nuk do të jetë kurrë modele për shkak të disa ilaçeve që merr, si përgjigje të komentuesve për peshën e saj.

“Ilaçet e mia janë më të rëndësishme dhe janë ato që më ndihmojnë”, tha artistja.Kujtojmë që vazhdimisht Gomez ju sjell në vëmendje fansave që të praktikojnë dashurinë për veten në çfarëdo momenti që të gjenden.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF