KreuCelebrity

Simon Cowell shokon fansat me pamjen e tij: Fytyra e tij duket kaq e frikshme !

Simon Cowell shokon fansat me pamjen e tij: Fytyra e tij duket kaq e frikshme !

Simon Cowell tronditi fansat me paraqitjen e tij "të frikshme" në serialin televiziv Saturday Night Takeaway. Kur ish-gjyqtari i American Idol, 64 vjeç, u shfaq në episodin e parë të shfaqjes së lojërave komedi të Anthony McPartlin dhe Declan Donnelly, fansat ishin të habitur me pamjen e tij.

Simon Cowell shokon fansat me pamjen e tij: Fytyra e tij duket kaq e frikshme !

"Seriozisht sa ndërhyrje ka bërë Simon Cowell?", tha një shikues në X. "Ai nuk mund të lëvizë fytyrën e tij!!". Të tjerë shkruan se Cowell "duhet të padisë kirurgun e tij plastik", ndërsa një tjetër mendoi se manjati i muzikës "ka tullumbace në faqe!”. “Fytyra e Simon Cowell duket kaq e frikshme këto ditë #saturdaynighttakeaway”, tha një person tjetër.

Me kalimin e viteve, gjyqtari i “America's Got Talent” ka qenë i hapur në lidhje me përpjekjen e tij për t'u dukur më i ri, duke përfshirë një ngritje të fytyrës në vitin 2018.

Simon Cowell shokon fansat me pamjen e tij: Fytyra e tij duket kaq e frikshme !

Por në prill 2022, Cowell deklaroi se nuk do të bënte më botox. “Unë pashë një ditë një foto timen si kam qenë dhe nuk e njoha veten”, tha ai në një intervistë, përpara se të pranonte se djali i tij atëherë 8-vjeçar, Eric u frikësua nga fytyra e tij. “Mjaft ishte mjaft”, tha personaliteti i medias. “Nuk kam fare mbushës në fytyrën time tani. Zero".

Simon Cowell shokon fansat me pamjen e tij: Fytyra e tij duket kaq e frikshme !

Megjithatë, disa muaj më vonë, ai i tha ekskluzivisht “Page Six” se nuk kishte hequr dorë plotësisht nga përmirësimet kozmetike.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF