KreuCelebrity

Sondazh/ Kush del këtë javë nga shtëpia e BBV? Votoni!

Sondazh/ Kush del këtë javë nga shtëpia e BBV? Votoni!

Këtë të shtunë duket se gara për të qëndruar në shtëpinë më të famshme në Shqipëri është paksa e fortë, pasi në nominim janë 3 banorë të cilët kanë rrëmbyer vëmendjen e publikut. Bëhet fjalë për Gazin, Ilnisën dhe Merin.

Sondazh/ Kush del këtë javë nga shtëpia e BBV? Votoni!

Ndaj revista "Bordo" po realizon këtë sondazh për të parë se çfarë mendojnë ndjekësit e saj. 

Poll

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF