KreuCelebrity

Sophie Turner dhe Kit Harington ribashkohen në filmin horror “The Dreadful”!

Sophie Turner dhe Kit Harington ribashkohen në filmin horror “The

Yjet e “Game Of Thrones” Sophie Turner dhe Kit Harington do të ribashkohen në filmin e ardhshëm horror “The Dreadful”. Aktorja 27-vjeçare dhe Kit u shfaqën për herë të fundit në ekran së bashku në vitin 2019, kur u transmetuan episodet e fundit të “Game Of Thrones”.

Fillimisht ata luanin si vëlla e motër, Sansa Stark dhe Jon Snoë, por më vonë u zbulua se Jon ishte kushëriri i parë i Sansa-s nga babai. Deadline raportoi se Sophie dhe Kit do të luajnë në një film të shkruar dhe drejtuar nga regjisorja e njohur e filmave horror, Natasha Kermani.

Sophie Turner dhe Kit Harington ribashkohen në filmin horror “The

Filmi zhvillohet në Angli gjatë Luftës famëkeqe të Trëndafilave në vitet 1400. Sophie do të luajë Anne, jeta e së cilës ndryshon kur personazhi i Kit kthehet nga vdekja.

Sophie Turner ka konfirmuar së fundmi lidhjen me Peregrine Pearson. Aktorja e “Game Of Thrones” e cila është në proces divorci me bashkëshortin e saj Joe Jonas, u pa duke puthur me pasion trashëgimtarin e perandorisë mediatike, familja e të cilit ka një pasuri neto prej më shumë se 224 milionë dollarësh.

Sophie Turner dhe Kit Harington ribashkohen në filmin horror “The

Sophie dhe Peregrine, i cili njihet si Perry për miqtë e tij, u panë për herë të parë duke u puthur gjatë një daljeje në tetor, duke nxitur spekulimet se ajo kishte vazhduar me jetën e saj pas ndarjes me këngëtarin Jonas Brother, Joe.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF