KreuCelebrity

Taylor Swift frymëzohet nga stili i Kate Middleton!

Taylor Swift frymëzohet nga stili i Kate Middleton!

Taylor Swift duket se është frymëzuar nga Kate Middleton, mbretëresha e ardhshme e Anglisë, Princesha aktuale e Uellsit dhe ish-holandezja e Kembrixhit.

Taylor Swift frymëzohet nga stili i Kate Middleton!

Swift zgjodhi një fustan Schiaparelli, krejt të bardhë, për Grammy më herët në shkurt, gjatë së cilës ajo pati një natë shumë të suksesshme, por ajo nuk ishte e para që e veshi atë pasi ishte zgjedhja e Middleton për BAFTA në fillim të 2023.

Taylor Swift frymëzohet nga stili i Kate Middleton!

Veshja e këngëtares së Eras Tour shoqërohej me doreza të zeza të gjata në duar, buzëkuqin e saj ikonik të kuq dhe një sërë gjerdanësh që varionin nga gurët e çmuar te perlat. Middleton zgjodhi një veshje jashtëzakonisht të ngjashme, me ndryshimin që fustani mbulonte shpatullën e saj të majtë, duke treguar në këtë mënyrë se ato kanë shije të ngjashme pavarësisht se kanë jetë krejtësisht të ndryshme.

Taylor Swift frymëzohet nga stili i Kate Middleton!

Ndërsa Swift duket se ka veshur një nga veshjet e Middleton, nuk dihet nëse gruaja e trashëgimtarit të fronit britanik është një fanse e këngëtares.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF