KreuCelebrity

‘Të shkul flokët dhe ekstejshën’, Meri për Rozën: Të na ulë një copë zhgaravinë si ajo!

‘Të shkul flokët dhe ekstejshën’, Meri për

Sherret mes Merit Shehut dhe Roza Latit janë shtuar ndjeshem, pasi dy banoret debatojnë thuajse çdo moment me njëra-tjetrën. Në një bisedë me Eglën, astrologia rrefeu se është perplasur sërish me Rozën, këtë herë sepse i tha që mjekra e saj duket silikon. Sipas saj Roza i është kthyer duke i thënë se “do ia shkulte flokët dhe ekshtejshënat”.

‘Të shkul flokët dhe ekstejshën’, Meri për

Meri Shehu:" I thashë ja kjo mjekra duket si silikon. Kaq dhe ika dhe më tha mua moj kë quan ti…? I thashë moj je në terezi ti? I thashë je mirë ti moj? Po unë të shkul flokët, të shkul ekstejshënat, e di t’i se çfarë të bëj unë? Ua thashë unë iku kjo! Kush është ajo? Të gjithë kemi lënë shtëpitë tona, njerëzit tanë, por jo të na ulë një copë zhgaravinë".

‘Të shkul flokët dhe ekstejshën’, Meri për

Me heret, gjatë një bisede me banorët e tjerë, Roza ka treguar se teksa debatonte me Merin, kjo e fundit e ka goditur me shuplakë, si dhe e ka kapur prej mjekrës. “Moj më ra me shuplakë, më kapi tek mjekra dhe më ra”, u shpreh moderatorja ndërsa Rikja ka treguar se Meri nuk e ka pohuar një veprim të tillë, dhe se asaj i ka thënë që nuk e ka goditur Rozën.

Pjesë nga biseda:

Roza: Ajo shuplaka motër nuk ishte…

Rikja: Realisht të preku? Ajo më tha jo. Unë të besoj.

Roza: Moj më ra me shuplakë, më kapi tek mjekra dhe më ra. Si mendoni ju tani, dua të di nga ju, duke e njohur, unë i rash vet gruas së huaj, papritur, padashje? Se na çuditët!

Juli: E kupton çfarë bëhet këtu apo jo.

Ilnisa: Këtu reparti 62.

Juli: Është 63, tek pesa, 63 është më i keqi, kur bëhen rëndë.

Roza: Kur unë të debatojë me Julin, ta shtyjë, ta ofendojë dhe Juli në një pikë ekstrem të ma fusi në shuplakë, unë ja kthej dhe faqen tjetër.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF