KreuCelebrity

Tha “PO”! Cindy Marina merr propozimin e bukur për martesë nga Genari!

Tha “PO”! Cindy Marina merr propozimin e bukur për martesë

Bukuroshja Cindy Marina ka marrë propozimin për martesë nga partneri i saj Genar Topalli. Lajmin e bukur e ka ndarë vetë modelja me anë të një postimi në rrjetin social Instagram.

Tha “PO”! Cindy Marina merr propozimin e bukur për martesë

Ajo ka ndarë një video nga momenti kur Genari, djali i Jozefina Topallit, i ka bërë propozimin tejet emocionues.

Tha “PO”! Cindy Marina merr propozimin e bukur për martesë

Ai ka zgjedhur Portofinon mbresëlënëse për këtë moment kaq të rëndësishëm për dashurinë e tyre.

Tha “PO”! Cindy Marina merr propozimin e bukur për martesë

Cindy krah videos ka shkruar, “Ne deri në pafundësi”, ndërkohë që për çiftin kanë qenë të shumta urime nga miq, të afërm dhe fansa të shumtë të dashurisë së tyre.

Tha “PO”! Cindy Marina merr propozimin e bukur për martesë

Është kaq bukur kur dashuri të vërteta shkojnë drejt kurorëzimit në martesë..

https://www.instagram.com/reel/C3GSlElqJPI/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF