KreuCelebrity

Thjesht nuk i ecën: Pas propozimit të martesë, Fifit i ndodh e papritura!

Thjesht nuk i ecën: Pas propozimit të martesë, Fifit i ndodh e

Fifi iu plotësua padyshim një dëshirë shumë e madhe për të së fundi: Në spektaklin “Dancing With The Stars”, partneri i saj, Adisi ai i propozoi për martesë.

Pa asnjë mëdyshje, kantautorja nga Ferizaj i Kosovës i tha “Po” këtij propozimi, duke pranuar të martohet me ish-bashkëshortin e modeless ë njohur, Adrola Dushi.

Por pak pas përfundimit të spektaklit, artistja përcolli në ‘Instagram’ një lajm aspak të këndshëm për të, ku ka kërkuar ndihmën e ndjekësve të saj, për të gjetur qenushin që i ka humbur.

“Te dashur miq te instagramit, me duhet ndihma juaj! Sot rreth ores 20:00 tek Medreseja/Farmacia 10, gjate kohes kur kemi qene ne spektakel, qenushja ime ka dalur nga shtepia dhe ka humbur. Goca ime e ka emrin Beba dhe Raca është Maltese mixed me Yorkshire. Ju lutem kushdo qe mund ta keni pare diku ne rruge ose nese e keni gjetur, me lajmeroni!!”, njoftoi Fifi.

https://www.instagram.com/reel/C1LBiMONron/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF