KreuCelebrity

"Tradhtia" e Donaldit në ‘BBV’, Arjan Konomi tregon si e përjetoi Bora!

"Tradhtia" e Donaldit në ‘BBV’, Arjan Konomi tregon

Pasi kaloi disa kohe larg atdheut, Arjan Konomi u rikthye dhe është sërish në vëmendjen e publikut. Opinionisti ishte mes të ftuarve në premierën e filmit ‘5 Herë Jo’ ku pati shume surpriza. Konomi njihet si një nga miqtë më të ngushtë të moderatores Bora Zemani dhe s’kishte  si të  mungonte në këtë organizim të rëndësishëm për karrierën e saj.

"Tradhtia" e Donaldit në ‘BBV’, Arjan Konomi tregon

I pyetur nga gazetarët, opinionisti nuk nguroi të jepte detaje për periudhën e errët kur Bora u nda nga Donaldi, dhe për lidhjen e këtij të fundit me këngëtaren Beatrix Ramosaj. Ai rrëfeu se moderatorja ishte prekur nga ajo gjë, e cila nuk mërziti vetëm Borën por edhe miqtë e saj me të cilën bisedonin për orë të tëra.

"Tradhtia" e Donaldit në ‘BBV’, Arjan Konomi tregon

Donaldi befasoi sallen pasi zgjodhi të propozojë Borën gjatë premierës së filmit “5 herë Jo”, një film në të cilin protagonistë ishin pikerisht ata të dy. Ai u ul në gjunj dhe i propozoi për martesë Bora Zemanit. Sigurisht aktori mori një “PO”, nga partnerja e tij.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF