KreuCelebrity

U komentua për ish-të dashurën; partnerja aktuale ka një mesazh për Endrik Bebën!

U komentua për ish-të dashurën; partnerja aktuale ka një

Endrik Beba këtë të martë është bërë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Në media është komentuar shumë hyrja e tij, pasi brenda këtij formati është edhe ish e dashura e tij, Sara Gjordeni.

U komentua për ish-të dashurën; partnerja aktuale ka një

Në këtë ditë të rëndësishme për Endrik Bebën, partnerja e tij aktuale Klea i ka dedikuar disa fjalë zemre, duke shprehur mbështetjen dhe dashurinë e madhe që ka ndaj tij.

“Që në ditën e parë që të njoha jeta ime mori shumë ngjyra! Çdo njeri që të njeh e di se sa shumë ke ti për të treguar dhe kjo është arsyeja dhe shytsa ime më e madhe të bëheshe pjesë e kësaj eksperiencë. Që në momentin që hyre në jetën time ishe me mua në çdo hap ndaj sot është dita ime! Me ty gjithmonë! Krenare për atë që je!”, ka shkruar ajo, teksa ka ndarë një foto të këngëtarit.

U komentua për ish-të dashurën; partnerja aktuale ka një

Kujtojmë që Endriku dhe Klea prej disa vitesh po shijojnë një histori të bukur dashurie. Endriku është baba i një djali nga një marrëdhënie e mëparshme, me të cilin Klea ka një lidhje të veçantë.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF