KreuCelebrity

“Uau, sa të bukur”: Bëhet virale fotoja e dasmës së prindërve të Bebe Rexhës!

“Uau, sa të bukur”: Bëhet virale fotoja e dasmës

Së fundi është bërë virale një fotografi e prindërve të këngëtares së famshme shqiptare, Bebe Rexha, e realizuar gjatë ceremonisë së tyre te dasmës.

“Uau, sa të bukur”: Bëhet virale fotoja e dasmës

Fotografia u publikua fillimisht nga vetë artistja në rrjete sociale, e që më pas u shpërnda me shpejtesi ne internet. Prinderit e saj duket të kenë realizuar një dasmë tradicionale shqiptare në bazë të asaj që shihet."Uau, sa simpatike qe te dy", thone disa nga komentet. 

“Uau, sa të bukur”: Bëhet virale fotoja e dasmës

E ëma e Bebes, Bukurije Rexha, shfaqet me fustan nusërie ndersa babai, Flamur Rexha, me një kostum elegant të zi. E ema e Bebes ka prejardhje nga Gostivari i Maqedonisë, por ka lindur në Amerikë.

“Uau, sa të bukur”: Bëhet virale fotoja e dasmës

Nga ana tjetër, babai i saj ka lindur në Dibër dhe emigroi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës në moshë të re.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF