KreuCelebrity

Vajza e Bruce Willis ndan një foto tejet prekëse me të atin!

Vajza e Bruce Willis ndan një foto tejet prekëse me të atin!

Vajza 32-vjeçare e aktorëve ikonë Bruce Willis dhe Demi Moore ka ndarë disa foto familjarë private, veçanërisht me babanë e saj të njohur. Lajmi se Bruce Willis, ylli i mirënjohur i "Die Hard", bëri bujë në vitin 2022 kur u tërhoq nga aktrimi për shkak të një diagnoze afazie.

Vajza e Bruce Willis ndan një foto tejet prekëse me të atin!

Një foto prekëse zbulon Scout duke u mbështetur mbi babait të saj, ku i duken edhe tatuazhet që mbajnë emrat e vajzave të tij Mabel dhe Evelyn, përkatësisht 11 dhe 9 vjeç, nga martesa e tij me Emma Heming Willis.

Vajza e Bruce Willis ndan një foto tejet prekëse me të atin!

Ndërsa Bruce lufton me problemet shëndetësore, familja e tij po i qëndron pranë. Një burim zbulon përpjekjet e familjes për të ruajtur kujtesën e Bruce. Pavarësisht sfidave, ata mbeten mirënjohës për kohën që ndajnë me të.

Më 29 dhjetor, Emma Heming Willis, bashkëshortja e Bruce, shprehu mirënjohjen në Instagram për mbështetjen e marrë gjatë gjithë vitit. Një tjetër person që gjithashtu përpiqet të kalojë kohë me Bruce është nëna e tre vajzave të tij të para, aktorja Demi Moore.

Vajza e Bruce Willis ndan një foto tejet prekëse me të atin!

Vajzat Rumer, 35, Scout, 32, Tallulah, 29, Mabel, 11 dhe Evelyn, 9 janë me të në çdo moment tani. Të dyja Demi dhe Emma vendosën të bashkohen për t’i dhuruar Bruce sa më shumë dashuri.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF